Koncert-Limonádový Joe 15.12.13…

Po roce se vracíme do klubu Limonádový Joe a budeme se tam snažit alespoň o jeden koncert měsíčně, o nějakou pravidelnost-třeba každý druhý čtvrtek nebo tak. Pátky má rezervované Kaneček a jeho karaoke Zpěvárna, takže snad středy nebo čtvrtky.

2013-12-15-joe

To vše záleží na tom, jestli budete chodit, protože my tam sami hrát nechceme :)… Ale co když to dopadne blbě, sebereme si nějaký kámoše a budeme si dělat hudební večírky u mě na půdě jen tak pro radost, ne?… Minulý rok nám to lezlo s návštěvností po třicítkách (nemyslím tím ženy v krásném věku, ani to, že se někdo po někom plazil, ale čistě jen počet) – 30-60-pak by to bylo bývalo 90, ale přišlo to „nedorozumění“ díky kterému jsme z klubu odešli v rozpuku…
Tak to zase zkusíme nakopnout, ne?

No, takže si rezervujte v notýsku 15.12.13 od 19.30 !!!
P.S. Jo a je to v neděli-jiný den nebyl volný-takže proto v 19.30 (obyčejně bychom hráli třeba 20.30). Jinak žádný shon! Vezměte to přes Staromák, vemte milenku, manželku, milence, kámoše…no prostě partnera, dejte si svařák a doražte na koncert!

Těch coververzí bude tentokrát více, přibudou i nějaké moje věci starší i nové, protože chceme hrát alespoň 2-3×45 min bloky, abychom si to my i Vy užili…
Těším se na Vaše příspěvky takže pište, pište, pište….

Jo a další P.S. – Taky se objevíme jako předkapela pro Natural na Palmovce-tuším 6.12 a taky zase s Kamilem Kyzlíkem na Vzpomínce na Queen, 23.11.13 ve Mlejně (to jen kdybyste tam měli být, abyste nebyli překvapení).
Dáme si pár Queeňáckých pecek jako třeba Melancholy Blues, Bohemian Rhapsody, a podobně…
Tak se zatím mějte…

3 thoughts on “Koncert-Limonádový Joe 15.12.13…

  1. Howdy! Do you know if they make any plugins to help with Search
    Engine Optimization? I’m trying to get my website to rank for some targeted keywords but I’m not seeing very good success.
    If you know of any please share. Kudos! I saw similar article here: Backlink Portfolio

Leave a Comment