Koncert-Limonádový Joe 15.12.13…

Po roce se vracíme do klubu Limonádový Joe a budeme se tam snažit alespoň o jeden koncert měsíčně, o nějakou pravidelnost-třeba každý druhý čtvrtek nebo tak. Pátky má rezervované Kaneček a jeho karaoke Zpěvárna, takže snad středy nebo čtvrtky.

2013-12-15-joe

To vše záleží na tom, jestli budete chodit, protože my tam sami hrát nechceme :)… Ale co když to dopadne blbě, sebereme si nějaký kámoše a budeme si dělat hudební večírky u mě na půdě jen tak pro radost, ne?… Minulý rok nám to lezlo s návštěvností po třicítkách (nemyslím tím ženy v krásném věku, ani to, že se někdo po někom plazil, ale čistě jen počet) – 30-60-pak by to bylo bývalo 90, ale přišlo to „nedorozumění“ díky kterému jsme z klubu odešli v rozpuku…
Tak to zase zkusíme nakopnout, ne?

No, takže si rezervujte v notýsku 15.12.13 od 19.30 !!!
P.S. Jo a je to v neděli-jiný den nebyl volný-takže proto v 19.30 (obyčejně bychom hráli třeba 20.30). Jinak žádný shon! Vezměte to přes Staromák, vemte milenku, manželku, milence, kámoše…no prostě partnera, dejte si svařák a doražte na koncert!

Těch coververzí bude tentokrát více, přibudou i nějaké moje věci starší i nové, protože chceme hrát alespoň 2-3×45 min bloky, abychom si to my i Vy užili…
Těším se na Vaše příspěvky takže pište, pište, pište….

Jo a další P.S. – Taky se objevíme jako předkapela pro Natural na Palmovce-tuším 6.12 a taky zase s Kamilem Kyzlíkem na Vzpomínce na Queen, 23.11.13 ve Mlejně (to jen kdybyste tam měli být, abyste nebyli překvapení).
Dáme si pár Queeňáckých pecek jako třeba Melancholy Blues, Bohemian Rhapsody, a podobně…
Tak se zatím mějte…

Leave a Comment