Mé projekty

Jan Vytásek  (JVB)

Solo nebo s doprovodnými Blackbirds – v této sestavě na svých veřejných koncertech hraji vlastní skladby ze 3 autorských cd v češtině i angličtině a k tomu zařadím své oblíbené coververze světových hitů. Většinou to jsou kavárny, malé kluby nebo městské slavnosti.

Na soukromých párty hraji více coververze a sem tam zařadím i nějakou ze svých známějších písní. Vystupuji i s halfplaybackem, ale mnohem raději s kytarou či pianem. To je na dohodě s pořadatelem.

Koncert bez hranic  (KBH)

V repertoáru mám stovky různé hudby, kterou jsem za léta vstřebal od popu po belcantovou klasiku, kterou si připomínám občas na koncertech o Vánočních svátcích. Sem tam si střihnu i nějakou – převážně zahraniční – muzikálovou klasiku. Koncert bez hranic pořadatele Pavla Malínského tyto výlety podporuje a talentovaná kolegyně, sopranistka Monika Sommerová je krásný bonus.

Queenheart  (QH)

Spíše než kapela je Queenheart koncertní program hitů britské legendy (i proto v ní poznáte členy Blackbirds). Zatímco jinde kombinujeme, Queenheart je čistě o tvorbě skupiny Queen. S tímto repertoárem mám dlouhou historii, která sahá až pomalu do minulého století a není náhodou, že kmotrem mého prvního autorského debutového alba se stal už v roce 2009 Freddieho osobní tajemník pan Peter Freestone. Queenheart není kariéra ani imitace, ale srdcovka, mládí a hold skvělé hudbě Queen a jejím fanouškům.