QUEENHEART

 English version

Ne revival • ne imitace • ne kostýmy • ne cirkus • ne „kariéra“ … ale rocková párty se soundtrackem našeho dětství! Jsme FANOUŠCI, jako VY!

Chceme vás přenést v čase do doby, kdy nesmrtelné skladby Queen zněly po světových podiích s koncertním programem 90-120 minut těch největších hitů, ale i těch pro opravdové fajnšmekry. Chceme, abyste se ocitli na místě, kde je svět v pořádku, zavzpomínali nebo znovuobjevili a jednoduše se bavili s námi.

VIDEOUKÁZKY

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOTO

TOHLE VŮBEC NENÍ PODSTATNÉ…ALE KDYBYSTE PŘECI JEN CHTĚLI VĚDĚT, KDO JSME…

Jan Vytásek – zpěv, kytara, piano
Srdcem kapely je zpěvák Jan Vytásek, kterého netřeba představovat zejména fanouškům Queen. Má za sebou pestrou historii, byl předním účinkujícím pro Fanklub Tornádo Queen (dnes Český Fanklub Queen 2003 – 2006), hrál několikrát na pozvání v maďarském Balatonszemes (2008) nebo u sochy Freddieho Mercuryho  ve švýcarském Montreaux (2009), kam jej pozval asistent Mercuryho pan Peter Freestone, který se stal i kmotrem jeho debutového autorského alba. Protože nechtěl stavět kariéru na práci jiných, vydal mezitím například 3 autorská alba a několik kompilací a účinkuje jako žádaný koncertní či večírkový interpret.
V roce 2022 jej ale oslovil nejmenovaný pražský tribute band, se kterým odjel sezónu 2022. Jenže…po odchodu z kapely se mu repertoáru stýskalo…a „chtěl to dělat jinak“… Tak si založil vlastní.
Honza nadále hraje autorské koncerty se kterými vystupuje po republice. Současně se ale s Queenheart vrací do dětských let k jedné ze svých nejoblíbenějších kapel…
www.janvytasek.com

Radek Pilc – kytara, zpěv
Kytarista „Randy“ má autorský projekt Mona a také hromadu zkušeností s kapelou Bon Jovi Revival, což jej etabluje do první kytarové ligy. Proto byl pro Queenheart jasnou volbou.

Wenca Březina – basa
Mnoho let účinkuje v Honzově doprovodné kapele, a také v Plastic People of the Universe. Rády by ho měly i další kapely…ale máme ho my!

Tomáš Piala – bicí
Rovněž s Honzou zbrázdil Čechy i zahraničí a jeho bicí znějí na desítkách vydaných desek a platí za skvělého hráče, proto si jej půjčují do svých souborů i slavná česká jména.

Kontakt

Nezávazně nás poptejte
…nebo nám jenom napište

+420 605 185 950
blackbirdmusic@centrum