Akusticky – Toulcův dvůr 2014

Je to tady. Slibovaný dáreček skalním co nás podpořili 22/12/16 v Joe. Akustické „bootleg“ album „Akusticky – Toulcův dvůr 2014“.

Tenhle záznam jsme pořídili při našem vystoupení v Toulcově dvoře 4.10.2014. Bylo to na pozvání našeho zvukaře Kuby Moravce a zvukař Michal Bechyně celé vystoupení natočil jako referenční záznam pro mě – přímo bez úprav do mixpultu. Záznam dlouho ležel někde na disku, protože tehdy byl rozdělaný koncert z Kempu a ten byl prioritou.
Nedávno jsem jej náhodou našel, pustil si ho v autě na dlouhé cestě a zjistil jsem, že je vlastně fajn a že mě moc baví. A že by z něj mohli mít radost i ostatní. Je totálně bez zásahu, post produkce či finálního mixu, prostě tak, jak jsme to nahráli na místě, jak to znělo na místě, jak to šlo do pultu. Proto mu říkám „bootleg album“, jakože „neoficiální“, ale myslím, že zní skvěle a že udělá radost mnoha lidem, třeba na cestách, jako mně.
Nahráli jsme ho akusticky jako trio, takže když si chcete odpočinout od hlasitějšího beatu radia a poslechnout si něco akustického, je to ideální.
Přeji příjemný poslech.

Napište si o album v mp3 na blackbirdmusic@centrum.cz, pošleme v nejbližší možné době 🙂

 

1 399 thoughts on “Akusticky – Toulcův dvůr 2014

  1. 大灣區樓盤隨著中國經濟的快速發展,與港澳大灣區成為了眾多企業和投資者關註的焦點。其中,與港澳大灣區地區作為深港大灣區的重要組成部分,具有巨大的發展潛力和投資機會。本文將詳細介紹為什麼大灣區看好與港澳大灣區,並提供相關資訊和詳盡分析。