kapela

Kapela se lety proměňuje, někdo odchází, někdo přichází, ale rozhodně to není o tom, že hraje ten, kdo má zrovna čas-když už, tak to je většinou delší období…   tak jen tak aktuálně…

20151215_Klamovka

Tomáš Pecka – kyt, voc /Jan Plášil „Pláša“ – basa… / Tomáš Piala – bicí… a další skvělí hráči – basák Přemysl Matějovic a bubeník David „Šidoši“ Bartošek, kteří se mnou často spolupracují i na studiových nahrávkách. Na piano mě občas doprovodí Kamil Kyzlík.

 

Toliko nyní, fotky dodám brzy :)…

————————————————————————————————————————————————–

Profesionální zvukař je v Čechách trochu exotika, ale cítím pomalu posun k lepšímu, proto každého profesionálního je třeba zmínit. Pokud je třeba, rád využívám tyto skvělé „kapelní“ zvukaře:

Jakub Moravec a jeho firma SpeedOfSound.cz a Václav Vopravil – kolega Jakuba ze SpeedOfSound.cz

Dále Jan Šafařík z Audiopro.cz nerbo Petr Neubert z Audiostar.cz a z dřívějších dob Petr Sejk z CMA.cz.

Pokud nahráváme živák, nebo studiovky, rád využívám mobilní studio oToman Tomáše Nykla, který byl mimo jiné rovněž jedním z členů kapely v letech 2004-2007.

————————————————————————————————————————————————–

Sestavou kapely prošlo několik lidí. Buď to byli hráči pro které to byla přestupná stanice k vlastní tvorbě, nebo nájemní hráči co si chtěli velké honoráře, což většinou strkalo repertoár více ke komerčnímu revivalu a nebo to byla pro ně hodně vzdálená bokovka s tím věčným „co kdyby“…  Dále Ti, kteří na sobě nepracovali a nebyli na stejné úrovni s ostatními a byli odejiti nebo odešli sami. Ale zdaleka ne všichni.  Z těch lepších, co mě nezištně podporovali muzikantsky i lidsky určitě vzpomenu na Mcí Mocíka (bicí, zpěv – 2007-2010, cd Lost And Found+Bob Idol), Peaterse Müllera (2008-2010 + občasná výpomoc mimo víkendy – ep Bob Idol :)), Honza Stříbrný (CD Lost And Found a Live@Joe)… V posledních letech se to ustálilo na okruh dobrých výše zmíněných muzikantů, které to se mnou (a mě s nimi) podle všeho baví…

3 thoughts on “kapela

Leave a Comment