Jan Vytásek & PartyLeaders

Mohli jste nás zahlédnout i v rámci PartyLeaders! Přehrajte si rychlou ukázku medley zde

Naše veřejné působení zahrnuje především festivaly a kluby s autorskou hudbou. Ale můžete nás mít “jen pro sebe” i na Vaší soukromé akci nebo firemním večírku! Proč ne, když my máme vedle autorského repertoáru také dlouhou zásobu parádních coververzí, ideálních pro Vaší párty a za sebou nespočet odehraných soukromých eventů pro české i zahraniční publikum! Díky charismatickému přednesu, rozsahu a osobité interpretaci frontmana patří kromě vlastní tvorby mezi jeho večírkové stálice coververze ikon pop-rockové klasiky (namátkou.: Queen, Bon Jovi, Beatles…), které málokdy najdete v playlistu běžných večírkových kapel. Neváhejte!

Repertoár a videoukázky

 Wet Wet Wet  Love Is All Around
  Foreigner  I Wanna Know What Love Is
  Queen  Somebody To Love
  Soulsister  The Way To Your Heart
  Bryan Adams  Summer Of ’69
  Jan Vytásek  Shine Through The Night
  Blue Effect  Slunečný hrob
  Soul Asylum  Runaway Train
Jan Vytásek  Lost And Found
Cat Stevens/Mr.Big
  Wild World
  Bryan Adams
  Heaven
Roy Orbison
  You Got It
Robbie Williams
  Angels
Elvis Presley
  That’s All Right Mamma
Elvis Presley
  Good Rocking Tonight
The Beatles
  I Saw Her Standing There
Mike And The Mechanics
  Over My Shoulder
Roy Orbison
  Pretty Woman
  Jan Vytásek  
Lady M
Shocking Blue  
Venus
John Lennon  Imagine
Burt Bacharach
  Raindrops Keep Falling On My Head
The Beatles
 And I Love Her
John Denver 
Annie’s Song
  Tom Petty & Heartbreakers  Learning To Fly  (video z vystoupení ve verzi akustické trio)
Queen  Crazy Little Thing Called Love
Queen  
I Want To Break Free/Under Pressure
  Creedence Clearwater Revival  
Proud Mary  (video z vystoupení ve verzi akustické trio)
Morcheeba  
Rome Wasn’t Built In A Day
Tom Jones  
Sex Bomb
  Joe Cocker  
You Can Leave Your Hat On
Tal Bachman/Kurt Nilsen  
She’s So High
Friends Theme – The Rembrandts  
I’ll Be There For You
  Bruce Springsteen/Patti Smith  
Because The Night
Benny E. King  
Stand By Me
Aerosmith  I Don’t Wanna Miss A Thing (Armageddon Soundtrack)
The Animals  
The House Of Rising Sun
  Jan Vytásek  Angelina
  The Monkees 
 I’m A Believer
Bryan Adams 
 Run To You
Doobie Brothers  Long Train Running
The Beatles  Here Comes The Sun
  R.Orbison/C.Lauper 
 I Drove All Night
  Jan Vytásek  
Přísahám /I Swear To You
Whitesnake 
 Is This Love
  Bryan Adams 
 Everything I Do I Do It For You
Oasis  
Wonderwall
  U2  
With Or Without You

Bonnie Tyler/Rod Stewart 
 It’s A Heartache
Tom Petty & The Heartbreakers 
 I Won’t Back Down
Tom Petty & The Heartbreakers 
 Free Falling
Whitesnake  
Here I Go Again
  Queen  
Love Of My Life
Creedence Clearwater Revival  
Have You Ever Seen The Rain
Queen  We Are The Champions
Lou Reed  
Perfect Day
Toto je výběr repertoáru kapely. Honza má ale v repertoáru sám desítky, stovky věcí, např. od Beatles, Bryana Adamse, Bon Jovi, Queen, Creedence Clearwater Revival, no prostě rockových klasik a na požádání může zahrát některé věci sám s kytarou!
  Podívejte se na Honzův YouTube Profil!
  sledujte web stránky
  sledujte facebook


OBECNĚ POKLÁDANÉ OTÁZKY – ABY VAŠE AKCE PROBĚHLA CO NEJVÍCE K OBOUSTRANNÉ POHODĚ A SPOKOJENOSTI – ANEB JAK SI NEZKAZIT SVATBU, SOUKROMÝ ČI FIREMNÍ VEČÍREK – berte prosím jako pár poznatků, doporučení z mnohaleté zkušenosti:

Prostor: Pořadatelé, prosím pamatujte, že minimální potřebný prostor pro kapelu je ideálně 6×3 a minimálně 4x3m v zastřešeném prostoru. Do menšího prostoru se i při nejlepší vůli nevejdeme.

Pozor na noční klid: Prosím ověřte si, zda-li je na místě možné hrát po 22.00. Správci či majitelé Vám občas s vidinou výdělku vše odsouhlasí a pak nedodržují. Není příjemné kapele a především návštěvníkům akce, když v posledních setech, kdy atmosféra vrcholí, chodí kolem vynervovaný vedoucí objektu, každému vypráví, že on je majitel, že on tu rozhoduje a chce kapelu ztišit na minimum, čímž “spadne řemen”.  A místo kapely jsou slyšet především bicí, které se nedají ztišit, protože jsou akustické… Hrajeme přiměřeně místu, přizpůsobíme se, ale chceme především, abyste si to užili a nikdo nekazil večírek v tom nejlepším!

Hlasitost: Hosty a především seniory, kteří si chtějí povídat, prosím neusazujte před reproduktor :). První sety jsou jemné, seznamovací a počítají s tím, že si hosté chtějí povídat. Nejsme sice metalová kapela, ale přeci jen nejsme ani jazzové trio, postupně přidáváme na intenzitě a víme, že starší posluchači jsou i na menší hlasitost citlivější. Ani spící mimino v kočárku není nejideálnější nápad 🙂

Délka produkce: Agentury Vám mohou nabízet 6 bloků po 30 minutách s pocitem, že takhle to vypadá, že dostanete víc. To je ale hloupost. Berte to tak, že 3 písně trvá, než si hosté zaregistrují kapelu a přijdou na parket. Protancují 3-4 písničky a kapela pak oznámí půlhodinovou pauzu? A v dalším setu to samé. Proto my nabízíme 3×45 nebo 4×45 min. V prvním setu se navzájem “oťukáváme”, lidé si uvědomí, že začala kapela, na svatbách proběhnou první tance a podobně. Ve druhém zkusíme, jestli chcete tančit, či se bavit více. A 3. a 4. set náleží těm největším peckám. Zvláště proto je nezbytné nezkazit zábavu požadavkem na noční klid a utlumením kapely o 70% 🙂

Od kdy do kdy: Ze zkušenosti víme, že po obřadu a odpoledni se lidé sejdou u stolu a chtějí si povídat. Dejte jim alespoň hodinu, dvě na povídání. Kapelu poté přivítají s větším nadšením. Bývá lepší udělat hudební vstupy 3×45 (popřípadě 4×45) v pozdější době (cca 20-21.00) kdy už lidé chtějí tančit a bavit se. Navíc vědomí toho, že kapela tam není celý den k dispozici je podvědomě donutí si jí více užít. Je to na Vás a Vašem programu, ale za nás ideálně doporučení cca 20-23.00 🙂

Písně na přání (platí pro svatby): Obecně písně na přání nehrajeme. Rádi Vám jí ale pustíme z naší aparatury pokud si jí přinesete na flash disku nebo nám jí pošlete s předstihem e-mailem!

Hraní ve venkovních prostorách: Rádi Vám zahrajeme venku. V létě chtějí být lidé – alespoň zpočátku – venku a ne uvnitř s kapelou a mají zbytečné dilema. Pamatujte ale, že na podiu je drahé vybavení, kterému nedělá dobře déšť. Proto musíme být vždy alespoň pod střechou párty stanu, verandy, ve dveřích stavení či jiného štítu před deštěm (ne, slunečníky Radegast, či Gambrinus vážně nestačí :). I proto je v letním období při variantě uvnitř lepší program kapely směřovat k pozdějšímu času.

Přesuny: Pokud je předem dohodnuté hraní uvnitř a Vy to chcete na místě změnit, je to ok. Ale pokud se ochladí či začne pršet, není časově možné vybavení přesouvat a znovu zapojovat. Navíc je to nepříjemné přerušení běhu večera pro Vás i pro nás.

Prodlevy (platí pro svatby): Jasně, je to svatba a každý chce mít proslov, či připravit bohatou tombolu a zábavné vložky. Ale prosím, zkuste zorganizovat program tak, aby se vložky střídaly s kapelou, protože Vás nechceme ošidit a chceme odehrát program v dohodnuté délce. Zároveň ale nemůžeme balit místo 23.00 ve 2.00 ráno. Skluzy se stávají, známe to a dohodneme se. Ale zbytečná neplánovaná hodinová a větší zpoždění nejsou příjemná pro kapelu ani pro hosty.

Zvuková zkouška (platí pro firemní akce s místním zvukařem): Mějte prosím na paměti, že předpokládáme, že zvukař četl stageplan s rozmístěním kapely a technickými požadavky. V momentě, kdy přijedeme na místo a nanosíme věci na podium zvukař musí být připraven s dráty,  mikrofony, postavenými a zapojenými bednami a pouze “zadrátuje” kapelu (ne, aby ještě tahal bedny z dodávky a zdržoval kapelu otázkami kolik je členů, kde kdo stojí a co že to má za kombo a podobně, jak se to občas stane). To je krajně neprofesionální a kapela to nemůže nijak urychlit, protože až po přípravě zvukaře může proběhnout zvuková zkouška – která se udělat musí v rozmezí 20-30 min, kvůli celovečerní pohodě na podiu a zvuku v sále.  Nehodí se zkoušet, když už jsou návštěvníci v sále a lidé čekají na program. Skluz je nepříjemný a způsobil by zbytečný stres nám i Vám.

DJ po kapele: Jasně, chápeme. Dohraje kapela a chcete někoho, kdo by ještě pouštěl hudbu. Děláme to standardně dokud nesbalíme aparaturu (cca 30 min). Ale pokud byste chtěli tančit déle, či do ranního kuropění, doporučuji objednat profesionálního a “čerstvého” DJ :). Svatební hosté mají často svá přání a chodí s mobilem a YouTube, proto je často nejlepší řešení pronajmout si od někoho jiného reprobednu a pouštět si dle vlastního výběru. Navíc ušetříte 🙂

KONTAKT PRO OBJEDNÁVKU:

Zaujala Vás naše nabídka?
Je to přesně to, co jste hledali?
Kontaktujte prosím zastoupení PartyLeaders:

MARTIN HRUBÝ, DIS.
+420 608 514 068
info@partyleaders.cz