Jan Vytásek & PartyLeaders

Mohli jste mě zahlédnout i v rámci PartyLeaders! Přehrajte si rychlou ukázku medley zde

 

Naše veřejné působení zahrnuje především festivaly a kluby s autorskou hudbou. Ale můžete nás mít “jen pro sebe” i na Vaší soukromé akci nebo firemním večírku! Proč ne, když my máme vedle autorského repertoáru také dlouhou zásobu parádních coververzí, ideálních pro Vaší párty a za sebou nespočet odehraných vystoupení či soukromých eventů pro české i zahraniční publikum! (Během let 2003 a 2022 cca 1053…)

 

 


REPERTOÁR A VIDEOUKÁZKY

Zatímco při veřejných koncertech dominují autorské skladby, z nichž již může publikum některé znát z koncertů, TV či radiového éteru, do vystoupení na soukromých či firemních párty propašuji pár svých známějších autorských písní, ale dominují zde logicky světové hity.
Jinak angličtina je můj druhý jazyk a něco málo rozumím německy pokud je to “langsam” :).

Najdete svojí oblíbenou? Klikněte na odkaz pro přehrání videa

Somebody To Love (Queen)
A Thousand Years (Christina Perri)  
Take On Me (A-ha)
Love Is All Around (The Troggs/Wet Wet Wet)
We Are The Champions (Queen)
The Way To Your Heart (Soulsister)
Summer Of ’69 (Bryan Adams)
Shine Through The Night (Jan Vytásek)
Slunečný hrob (Blue Effect)
Zadaná (Jan Vytásek)
Lady M  (Jan Vytásek)
Too Much Love Will Kill You (Queen)
Lost And Found (Jan Vytásek)
Wild World (Cat Stevens/Mr.Big)
Love Of My Life (Queen)
What A Wonderful World (Louis Armstrong/Rod Stewart)
Heaven (Bryan Adams)
You Never Can Tell (Chuck Berry – Pulp Fiction Soundtrack)
You Got It (Roy Orbison)
Angels (Robbie Williams)
She’s The One (Robbie Williams)
That’s All Right Mamma (Elvis Presley)
I Saw Her Standing There (The Beatles)
  
Over My Shoulder (Mike And The Mechanics)
Pretty Woman (Roy Orbison)
Imagine (John Lennon)
Raindrops Keep Falling On My Head (Burt Bacharach)
Annie’s Song (John Denver)
Learning To Fly (Tom Petty & Heartbreakers)
Crazy Little Thing Called Love (Queen)
I Want To Break Free (Queen)
Proud Mary (Creedence Clearwater Revival)
Rome Wasn’t Built In A Day (Morcheeba)
Sex Bomb (Tom Jones)
You Can Leave Your Hat On (Joe Cocker – 9½ Weeks Soundtrack)
I’ll Be There For You (The Rembrandts – Friends Soundtrack)
Because The Night (Bruce Springsteen/Patti Smith)
Angelina (Jan Vytásek)
I’m A Believer (The Monkees)
Run To You (Bryan Adams)
Long Train Running (Doobie Brothers)
Here Comes The Sun (The Beatles)
Stand By Me (Benny E. King)
The House Of Rising Sun (The Animals)
I Drove All Night (R.Orbison/C.Lauper)
Přísahám / I Swear To You (Jan Vytásek)
Everything I Do I Do It For You (Bryan Adams)
Wonderwall (Oasis)
It’s A Heartache (Bonnie Tyler/Rod Stewart)
Free Falling (Tom Petty & The Heartbreakers)
I Won´t Back Down (Tom Petty & The Heartbreakers)
Get Back (The Beatles)
Lady Carneval (Karel Gott)
I’ll Sugar Coffee More (Karel Gott)
You Take My Breath Away (Queen)
Don’t Stop Me Now (Queen)
Time After Time (Cindy Lauper)
Fields Of Gold (Sting)
Have You Ever Seen The Rain (Creedence Clearwater Revival)
Perfect Day (Lou Reed)
Purple Rain (Prince)

 
Pozn.: Toliko k výběru repertoáru kapely. Co se mě týče, mám v zásobě sám desítky, stovky věcí – např. od Beatles (téměř cokoli), Queen (hodně, hodně, hodně), Bryana Adamse, Bon Jovi, Creedence Clearwater Revival, vyjímečně i muzikálovku nebo něco z klasiky pro zvláštní příležitosti… To už je na Vás. Něco málo z toho, na co si teď vzpomenu:

Unchained Melody   (Righteous Brothers/Marc Martel)
Something (The Beatles)
Yesterday (The Beatles)
Otčenáš (Bring Him Home – Bídníci)
Now And Forever (Richard Marx)
Right Here Waiting (Richard Marx)
I Will Always Love You  (Dolly Parton/Whitney Houston)
Always  (Bon Jovi)
Love Hurts (Nazareth/Rod Stewart)
Still The One  (Shania Twain)
From This Moment (Shania Twain)
Crying (Roy Orbison)
Caro Mio Ben (Fritz Wunderlich – italská klasika)
Who Wants to Live Forever (Queen)
Radio Ga Ga (Queen)
You Can’t Hurry Love (Phil Collins)
Il Mondo (Al Bano Carrisi – italská klasika)
Stokrát chválím čas / Sometimes When We touch (Karel Gott)
Said I Loved You But I Lied (Michael Bolton)
Still Loving You (Scorpions)
Wind Of Change (Scorpions)
Bed Of Roses (Bon Jovi)
All About Loving You (Bon Jovi)
Delilah (Čas růží)
Stín katedrál (Petr Muk)
I Don’t Wanna Miss The Thing (Aerosmith)
Bridge Over Troubled Water
I Wanna Know What Love Is (Foreigner)
These Are The Days Of Our Lives (Queen)
I Wanna Hold Your Hand (The Beatles)
Crazy Little Thing Called Love (Queen)
Radio Gaga (Queen)
Who Wants To Live Forever (Queen)
Sweet Child O’Mine (Guns ‘n’ Roses)
O Sole Mio (E. diCapua, italská klasika)
Somewhere (Tichý kout – Leonard Bernstein) z muzikálu West Side Story
Santa Lucia (traditional) 
  Podívejte se na  YouTube Profil!
  sledujte web stránky
  sledujte facebook


OBECNĚ POKLÁDANÉ OTÁZKY – ABY VAŠE AKCE PROBĚHLA CO NEJVÍCE K OBOUSTRANNÉ POHODĚ A SPOKOJENOSTI – ANEB JAK SI NEZKAZIT SVATBU, SOUKROMÝ ČI FIREMNÍ VEČÍREK – berte prosím jako pár poznatků, doporučení z mnohaleté zkušenosti:

Prostor: Pořadatelé, prosím pamatujte, že minimální potřebný prostor pro kapelu je ideálně 6×3 a minimálně 4x3m v zastřešeném prostoru. Do menšího prostoru se i při nejlepší vůli nevejdeme.

Pozor na noční klid: Prosím ověřte si, zda-li je na místě možné hrát po 22.00. Správci či majitelé Vám občas s vidinou výdělku vše odsouhlasí a pak nedodržují. Není příjemné kapele a především návštěvníkům akce, když v posledních setech, kdy atmosféra vrcholí, chodí kolem vynervovaný vedoucí objektu, každému vypráví, že on je majitel, že on tu rozhoduje a chce kapelu ztišit na minimum, čímž “spadne řemen”.  A místo kapely jsou slyšet především bicí, které se nedají ztišit, protože jsou akustické… Hrajeme přiměřeně místu, přizpůsobíme se, ale chceme především, abyste si to užili a nikdo nekazil večírek v tom nejlepším!

Hlasitost: Hosty a především seniory, kteří si chtějí povídat, prosím neusazujte před reproduktor :). První sety jsou jemné, seznamovací a počítají s tím, že si hosté chtějí povídat. Nejsme sice metalová kapela, ale přeci jen nejsme ani jazzové trio, postupně přidáváme na intenzitě a víme, že starší posluchači jsou i na menší hlasitost citlivější. Ani spící mimino v kočárku není nejideálnější nápad 🙂

Délka produkce: Agentury Vám mohou nabízet 6 bloků po 30 minutách s pocitem, že takhle to vypadá, že dostanete víc. To je ale hloupost. Berte to tak, že 3 písně trvá, než si hosté zaregistrují kapelu a přijdou na parket. Protancují 3-4 písničky a kapela pak oznámí půlhodinovou pauzu? A v dalším setu to samé. Proto my nabízíme 3×45 nebo 4×45 min. V prvním setu se navzájem “oťukáváme”, lidé si uvědomí, že začala kapela, na svatbách proběhnou první tance a podobně. Ve druhém zkusíme, jestli chcete tančit, či se bavit více. A 3. a 4. set náleží těm největším peckám. Zvláště proto je nezbytné nezkazit zábavu požadavkem na noční klid a utlumením kapely o 70% 🙂

Od kdy do kdy: Ze zkušenosti víme, že po obřadu a odpoledni se lidé sejdou u stolu a chtějí si povídat. Dejte jim alespoň hodinu, dvě na povídání. Kapelu poté přivítají s větším nadšením. Bývá lepší udělat hudební vstupy 3×45 (popřípadě 4×45) v pozdější době (cca 20-21.00) kdy už lidé chtějí tančit a bavit se. Navíc vědomí toho, že kapela tam není celý den k dispozici je podvědomě donutí si jí více užít. Je to na Vás a Vašem programu, ale za nás ideálně doporučení cca 20-23.00 🙂

Písně na přání (platí pro svatby): Obecně písně na přání nehrajeme. Rádi Vám jí ale pustíme z naší aparatury pokud si jí přinesete na flash disku nebo nám jí pošlete s předstihem e-mailem!

Hraní ve venkovních prostorách: Rádi Vám zahrajeme venku. V létě chtějí být lidé – alespoň zpočátku – venku a ne uvnitř s kapelou a mají zbytečné dilema. Pamatujte ale, že na podiu je drahé vybavení, kterému nedělá dobře déšť. Proto musíme být vždy alespoň pod střechou párty stanu, verandy, ve dveřích stavení či jiného štítu před deštěm (ne, slunečníky Radegast, či Gambrinus vážně nestačí :). I proto je v letním období při variantě uvnitř lepší program kapely směřovat k pozdějšímu času.

Přesuny: Pokud je předem dohodnuté hraní uvnitř a Vy to chcete na místě změnit, je to ok. Ale pokud se ochladí či začne pršet, není časově možné vybavení přesouvat a znovu zapojovat. Navíc je to nepříjemné přerušení běhu večera pro Vás i pro nás.

Prodlevy (platí pro svatby): Jasně, je to svatba a každý chce mít proslov, či připravit bohatou tombolu a zábavné vložky. Ale prosím, zkuste zorganizovat program tak, aby se vložky střídaly s kapelou, protože Vás nechceme ošidit a chceme odehrát program v dohodnuté délce. Zároveň ale nemůžeme balit místo 23.00 ve 2.00 ráno. Skluzy se stávají, známe to a dohodneme se. Ale zbytečná neplánovaná hodinová a větší zpoždění nejsou příjemná pro kapelu ani pro hosty.

Zvuková zkouška (platí pro firemní akce s místním zvukařem): Mějte prosím na paměti, že předpokládáme, že zvukař četl stageplan s rozmístěním kapely a technickými požadavky. V momentě, kdy přijedeme na místo a nanosíme věci na podium zvukař musí být připraven s dráty,  mikrofony, postavenými a zapojenými bednami a pouze “zadrátuje” kapelu (ne, aby ještě tahal bedny z dodávky a zdržoval kapelu otázkami kolik je členů, kde kdo stojí a co že to má za kombo a podobně, jak se to občas stane). To je krajně neprofesionální a kapela to nemůže nijak urychlit, protože až po přípravě zvukaře může proběhnout zvuková zkouška – která se udělat musí v rozmezí 20-30 min, kvůli celovečerní pohodě na podiu a zvuku v sále.  Nehodí se zkoušet, když už jsou návštěvníci v sále a lidé čekají na program. Skluz je nepříjemný a způsobil by zbytečný stres nám i Vám.

DJ po kapele: Jasně, chápeme. Dohraje kapela a chcete někoho, kdo by ještě pouštěl hudbu. Děláme to standardně dokud nesbalíme aparaturu (cca 30 min). Ale pokud byste chtěli tančit déle, či do ranního kuropění, doporučuji objednat profesionálního a “čerstvého” DJ :). Svatební hosté mají často svá přání a chodí s mobilem a YouTube, proto je často nejlepší řešení pronajmout si od někoho jiného reprobednu a pouštět si dle vlastního výběru. Navíc ušetříte 🙂

KONTAKT PRO OBJEDNÁVKU:

Zaujala Vás naše nabídka?
Je to přesně to, co jste hledali?
Kontaktujte prosím zastoupení PartyLeaders:

MARTIN HRUBÝ, DIS.
+420 608 514 068
info@partyleaders.cz