Lost And Found (2008) cz | Jan Vytásek

Lost And Found (2008)

Lost_and_Found_2008
Internetoví prodejci MP3:

Z historie cd:

Kolem roku 2006 jsem už nemohl vydržet potřebu mít svoje autorské cd. Měl jsem spoustu materiálu, desítky písniček. Když jsme občas zahráli mojí věc, nemohl jsem nikoho odkázat na cd. Už odmalička jsem natáčel, a od singlu Přísahám 2001 se pořád hledal sponzor, producent, manažér, protože rozpočet na desku byl obrovský a já ty prachy neměl… Ti se objevili a mizeli, až jsem pochopil, že bych hledal pořád a nic by se asi nezměnilo.

Rozhodl jsem se vzít to do svých rukou a našel si práci jako hotelový recepční. Mezitím jsem dával dohromady materiál, obcházel různá studia a vydavatelství, hledal správný zvuk. 2 roky jsem vydělával. V roce 2007 to byl nejprve singl (který mě dostal na mezinárodní festival Carpathia) a na podzim 2008 jsem dokončil ve vlastní produkci celou desku. Neměl jsem potuchy o produkci, a jak se věci natáčejí v profi studiu, všechno jsem dělal tak nějak instinktivně, většinu věcí jsem nahrával sám. Asistoval mi Martin Dolejš a později Michal Šenbauer. Mezitím jsem našel vydavatele – Good Day Records, který obstaral mašinérii s kódy, výrobou atd… Navrhl jsem obal, který “dotáhla” Zuzana Mašková a později ho zatraktivněl filmový animátor a později i spisovatel Jan Tománek z AAA Studia. Dostalo se jí i skvělých kmotrů. A možná se i jednou zaplatí :), ale největší hodnotu má to, že se mi ulevilo. Mohl jsem říci: To jsem já, tohle píšu a tohle jsem udělal… Měl jsem za sebou svůj debut… Cd mělo i své úžasné kmotry Petera Freestona se kterým jsem se spřátelil na společném účinkování v Maďarsku (to je jiný příběh) a Petra Jandu. Přispěli i kamarád z “Vlasů” Martin France a Jitka Asterová.

Česká média bohužel  CD víceméně ignorovala. Komunikoval jsem s Music Nashville v USA a Ti mi jednou napsali “až budeš mít kompletní cd, pošli nám ho”… Udělal jsem to a za nějaký čas přišla skvělá recenze. Poté následoval slovenský MusicServer, další americké servery a pak se připojilo pár českých médií, především srdcař Petr Korál. (Recenze najdete v rubrice “z tisku“). Boom popularity to nebyl, ale dodnes mě těší, že i lidé kteří desku objeví dnes, jí mají rádi. Dodnes mě písničky z ní baví, a jsem rád, že nejsem sám… Ostatní je už historie…

Tracklist:

1 Lost And Found                      video
2 Shine Through The Night     video
3 So Little To Long For
4 I Swear To You                        video
5 Book Of My Dreams
6 Foolish Things
7 Taken By A Surprise               video
8 The Day When I Met You
9 One More Chance
10 Lonely Nights
11 Summer Blues
12 Jen málo scházi nám             video
13 Od chvíle co Tě znám            video
14 Přísahám                                  video
15 Bez Tebe noci prázdný jsou

Videoklipy si můžete prohlédnout na stránce Video

Re-design obalu 2011 – Jan Tománek – AAA Studio

LAF-cd-front

LAF-cd-front-inside

LAF-cd-front2

LAF-cd-inside1

LAF-cd-inside2

LAF-cd-back