Akusticky – Toulcův dvůr 2014

Je to tady. Slibovaný dáreček skalním co nás podpořili 22/12/16 v Joe. Akustické “bootleg” album “Akusticky – Toulcův dvůr 2014”.

Tenhle záznam jsme pořídili při našem vystoupení v Toulcově dvoře 4.10.2014. Bylo to na pozvání našeho zvukaře Kuby Moravce a zvukař Michal Bechyně celé vystoupení natočil jako referenční záznam pro mě – přímo bez úprav do mixpultu. Záznam dlouho ležel někde na disku, protože tehdy byl rozdělaný koncert z Kempu a ten byl prioritou.
Nedávno jsem jej náhodou našel, pustil si ho v autě na dlouhé cestě a zjistil jsem, že je vlastně fajn a že mě moc baví. A že by z něj mohli mít radost i ostatní. Je totálně bez zásahu, post produkce či finálního mixu, prostě tak, jak jsme to nahráli na místě, jak to znělo na místě, jak to šlo do pultu. Proto mu říkám “bootleg album”, jakože “neoficiální”, ale myslím, že zní skvěle a že udělá radost mnoha lidem, třeba na cestách, jako mně.
Nahráli jsme ho akusticky jako trio, takže když si chcete odpočinout od hlasitějšího beatu radia a poslechnout si něco akustického, je to ideální.
Přeji příjemný poslech.

Napište si o album v mp3 na blackbirdmusic@centrum.cz, pošleme v nejbližší možné době 🙂

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *