Akusticky – Toulcův dvůr 2014

Je to tady. Slibovaný dáreček skalním co nás podpořili 22/12/16 v Joe. Akustické “bootleg” album “Akusticky – Toulcův dvůr 2014”.

Zdar milí přátelé,

tenhle záznam jsme pořídili při našem vystoupení v Toulcově dvoře 4.10.2014. Bylo to na pozvání našeho zvukaře Kuby Moravce a zvukař Michal Bechyně celé vystoupení natočil jako referenční záznam pro mě – přímo bez úprav do mixpultu. Záznam dlouho ležel někde na disku, protože tehdy byl rozdělaný koncert z Kempu a ten byl priroritou.
Nedávno jsem jej náhodou našel, pustil si ho v autě na dlouhé cestě a zjistil jsem, že je vlastně fajn a že mě moc baví. Je totálně bez zásahu, post produkce či finálního mixu, prostě tak, jak jsme to nahráli na místě, jak to znělo na místě, jak to šlo do pultu. Proto mu říkám “bootleg album”, jakože “neoficiální”, ale myslím, že zní skvěle a že udělá radost mnoha lidem, třeba na cestách, jako mně.
Nahráli jsme ho akusticky jako trio, takže když si chcete odpočinout od beatu radia a poslechnout si něco akustického, je to ideální.
Přeji příjemný poslech.

Ahoj
Honza


Ale pozor, úplně zadarmo to není, musíte si nejdříve napsat o heslo ke stažení 🙂

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)


Pokud máte zkopírované heslo, pokračujte sem: https://ulozto.cz/!5m4gwZvQISXP/jan-vytasek-co-akusticky-toulcuv-dvur-2014-zip a zadejte heslo…